Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Klienci indywidualni

Doradztwo i usługi

Niezależnie od tego, czy planujesz kupić, sprzedać lub wynająć nieruchomość, musisz sobie odpowiedzieć na pytanie, czy faktycznie znasz ten rynek na tyle, aby zająć się całym procesem samodzielne. Pamiętaj- od wielu tych decyzji będzie zależał nierzadko majątek całego Twojego życia! Zapoznaj się z poniższą listą usług, którą mogę Ci zaproponować i skontaktuj się ze mną.

Pomoc w sprzedaży nieruchomości

Sprzedajesz, lub planujesz sprzedać swoją nieruchomość- niewykluczone, że po raz pierwszy w życiu. To zrozumiałe, że masz obawy i wątpliwości dotyczące tego, jak ten proces powinien przebiegać.

Należy bowiem pamiętać, że sprzedaż każdej nieruchomości to zupełnie odmienna, indywidualna historia. Pozwól zatem, że jako osoba, która sprzedała kilkaset nieruchomości w życiu, doradzę, jak przeprowadzić ten proces relatywnie szybko, a przede wszystkim- korzystnie finansowo i bezpiecznie. Zorganizuję za Ciebie  wszelkie czynności związane z transakcją, a Twoim zadaniem będzie wyłącznie odwiedzenie kancelarii notarialnej w celu podpisania umowy sprzedaży.

Pomoc w zakupie nieruchomości

Prawdopodobnie poszukujesz swojego wymarzonego miejsca na ziemi. Swoich czterech kątów, w których będziesz spędzał radosne chwile- z rodziną czy przyjaciółmi. Miejscem, które będzie Twoim azylem i które pozwoli Ci odnaleźć spokój po nawet najbardziej wymagających wyzwaniach, jakie rzuciło przed Tobą życie.

Jak jednak sprawić, aby te cztery kąty były faktycznie tym, czego poszukujesz? Jak przeprowadzić ten zakup bezpiecznie, z gwarancją i pewnością dokumentów, które należy przed zakupem zweryfikować? Skontaktuj się ze mną, a opowiem Ci więcej o obecności konsultanta przy zakupie nieruchomości.

Usługi marketingowe

Jeżeli jesteś przekonany, że chcesz sprzedać swoją nieruchomość samodzielnie- świetnie! Wówczas, mogę Ci zaproponować cały zestaw profesjonalnych usług marketingowych.

Otrzymasz od mnie wszystkie materiały niezbędne do sprzedaży i kilkustronicowy poradnik wraz ze szczegółowym „rozkładem jazdy”, dzięki któremu sprzedasz swoją nieruchomość szybko i za jak najwyższą cenę

Konsultacje i doradztwo

Niezależnie od tego, czy jesteś już w trakcie sprzedaży lub zakupu  nieruchomości, czy też dopiero rozważasz taką decyzję- podpowiadam klientom na każdym etapie transakcji. Od przygotowania oferty do sprzedaży, poprzez organizację niezbędnych dokumentów, aż do aktu notarialnego i wydania lokalu- pomogę Ci w każdym aspekcie. Nawet na odległość!

Przeczytaj artykuły dedykowane klientom indywidualnym