Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Biuro nieruchomości Kwidzyn

Biuro nieruchomości Kwidzyn- poznaj wszystkie usługi, które może dla Ciebie wykonać

Biuro nieruchomości Kwidzyn to z pewnością przydatna firma w momencie, kiedy planujemy sprzedać, kupić, wynająć lub zamienić jakąkolwiek nieruchomość. Wiele osób po prostu docenia oszczędność czasu, które musieliby poświęcić na samodzielne przeprowadzenie transakcji. Ale oszczędność czas i stresu związanego ze sprzedażą czy zakupem nieruchomości to dopiero wierzchołek korzyści, które może nam zaproponować profesjonalny agent nieruchomości. A co jeszcze może nam zagwarantować tego typu specjalista?

 

Biuro nieruchomości Kwidzyn- obsługa strony sprzedającego nieruchomość

Niezależnie od tego, czy sprzedajesz dom, mieszkanie czy działkę, biuro nieruchomości Kwidzyn może Ci pomóc w bardzo wielu kwestiach związanych z transakcją. Pierwszą rzeczą, którą możemy dla Ciebie zrobić, to weryfikacja dokumentacji niezbędnej do sprzedaży. Czemu to pierwsza rzecz, skoro dokumenty należy skompletować dopiero przed umową? Ano dlatego, że często nieruchomości mają drobne, nieuregulowane kwestie prawne. Z reguły nie będą one jakoś specjalnie przeszkadzały w przeprowadzeniu transakcji, ale trzeba odpowiednio wcześnie zadbać o ich uregulowanie. Co bowiem w przypadku, kiedy to znajdzie się idealny klient na Twoją nieruchomość i będzie chciał przystąpić do aktu notarialnego, a Ty nie będziesz do niego gotowy? Taki klient może bardzo szybko stracić zainteresowanie Twoją nieruchomością i po prostu odwoła całą transakcję. Dlatego właśnie tak ważne jest zweryfikowanie tych kwestii przed rozpoczęciem procesu sprzedaży- potem może być za późno!

 

Co jeszcze może zrobić agent nieruchomości dla osoby sprzedającej mieszkanie, dom czy działkę?

Otóż kwestii tych jest również przynajmniej kilka. Mowa tu przede o profesjonalnych materiałów sprzedażowych. Są one podstawą do tego, aby zainteresować potencjalnego kupca do Twojej nieruchomości! I nie mówimy tu tylko o zdjęciach czy opisie nieruchomości. Profesjonalne materiały reklamowe będą zawierały także rzut lokalu, jak szereg grafik i ikonografik czy mapek- tak, aby jak najbardziej zachęcić kupującego do nabycia Twojej nieruchomości. Jeżeli chcesz sprzedać swoją nieruchomość za jak najwyższą cenę- przyda się także home-staging. Home- staging to zestaw działań mających na celu podwyższenie wartości nieruchomości nawet o 10%. Dodatkowo, dzięki zastosowaniu technik home-stagingu czas sprzedaży skraca się nawet o 40%, co daje średnio kilka miesięcy krótszego oczekiwania na nabywcę! Dlatego właśnie, tak istotne jest odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. A zrobić mogą to wyłącznie profesjonaliści! Jeżeli zatem jesteś zainteresowany sprzedażą mieszkania za jak najwyższą cenę w jak najkrótszym czasie- skontaktuj się z nami!

 

Biuro nieruchomości Kwidzyn- co może zrobić dla strony kupującej nieruchomość?

Biuro nieruchomości Kwidzyn jest w stanie także wykonać szereg usług dla osoby poszukującej mieszkania, domu, działki czy lokalu komercyjnego. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś do zakupu, czy też do wynajęcia- możemy Ci zaproponować przede wszystkim pomoc w znalezieniu idealnej nieruchomości, która spełni wszystkie Twoje potrzeby i oczekiwania. Dysponujemy bazą nieruchomości, która jest niedostępna na portalach ogłoszeniowych! Możesz znaleźć zatem u nas okazyjną nieruchomość, która będzie niedostępna dla reszty poszukujących. Oprócz tego, zweryfikujemy dla Ciebie stan prawny nieruchomości- tak, abyś miał gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Ponadto, doradzimy Ci w kwestiach okołotransakcyjnych- tak, żeby zakup nieruchomości był dla Ciebie jak najbardziej korzystny. Jeżeli będziesz potrzebował pomocy doradcy kredytowego, również zapewni Ci taką, profesjonalną obsługę. U nas zorganizujesz wszystkie kwestie okołonieruchomościowe w jednym miejscu!

 

Obsługa jednej, czy dwóch transakcji? U nas obsługujemy zawsze jedną stronę transakcji!

Wśród agentów nieruchomości popularne są spory na temat tego, czy pośrednik w obrocie nieruchomości powinien obsługiwać dwie strony tej samej transakcji. Teoretycznie, nie ma żadnego przepisu, który by tego zabraniał. Z drugiej zaś strony, mogą się pojawić w trakcie procesu transakcji kwestie, które będą wywoływały obiektywny konflikt interesów pomiędzy sprzedającym a kupującym. Jak wówczas ma zachować się pośrednik, jeśli pobiera wynagrodzenie od obu stron transakcji? Komu ma doradzić, jak sobie poradzić z taką sytuacją? W DLN Nieruchomości nie mamy takich dylematów- zawsze obsługujemy wyłącznie jedną stronę tej samej transakcji. Zależy nam bowiem na maksymalnym zadowoleniu klientów i jak najwyższej etyce pracy.

 

Podsumowanie

Jeśli zatem rozważasz zakup, sprzedaż lub wynajem nieruchomości w Kwidzynie i okolicach- koniecznie się z nami skontaktuj. Doradzimy Ci, jak przeprowadzić ten proces szybko, sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Ponadto, będziemy Cię wspierać na każdym etapie transakcji. Od momentu pierwszego spotkania, poprzez prezentacje nieruchomości i weryfikację dokumentacji, aż do aktu notarialnego i wydania mieszkania. Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu na numer: 605 567 484!