Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Agencja nieruchomości Toruń

Agencja nieruchomości Toruń- co może dla Ciebie zrobić?

Wielu klientów zastanawia się nad tym, co może dla nich zrobić agencja nieruchomości Toruń. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić, sprzedać czy wynająć swoją nieruchomość- z pewnością istnieje szereg usług, które możemy Ci zaproponować! A co dokładnie? Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, w czym konkretnie może Ci pomóc profesjonalny pośrednik w obrocie nieruchomościami!

 

Agencja nieruchomości Toruń- porozmawiajmy o bezpieczeństwie transakcji

Jedną z rzeczy, dla których warto zainteresować się usługą, jaką może nam zaproponować agencja nieruchomości Toruń, będzie oczywiście pomoc w bezpiecznym przeprowadzeniu całej transakcji. Okazuje się bowiem, że podczas całego procesu sprzedaży nieruchomości może się pojawić ogromna ilość nieprzewidzianych problemów, które finalnie mogą nawet uniemożliwić przeprowadzenie transakcji! Dlatego właśnie tak ważne jest zaglądnięcie w dokumenty przez profesjonalistę, który podpowie, w jaki sposób należy podejść do sprzedaży tej, czy innej nieruchomości. Jakie dokumenty trzeba zorganizować, a które z pewnością nie będą potrzebne. Jest to o tyle istotne, że zorganizowanie części dokumentów może zająć nawet kilka miesięcy! Nie chciałbyś prawdopodobnie żeby doszło do sytuacji, w której znajdzie się kupiec na Twoją nieruchomość, a kiedy zaczniesz organizować transakcję, okaże się, że nie może do niej dojść z powodów pewnych formalnych braków. Dlatego te kwestie należy zweryfikować przed rozpoczęciem całego procesu sprzedaży!

 

Co oprócz tego może dla Ciebie zrobić profesjonalny agent nieruchomości?

Oprócz weryfikacji stanu prawnego, pośrednik może dla Ciebie wykonać szereg usług marketingowych, które przyczynią się do szybszego sprzedania nieruchomości- i za wyższą cenę. A jakie to konkretne czynności? Wszystko zależy od nieruchomości, z którą przyjdzie nam się zmierzyć. Mówimy tu nie tylko o absolutnych podstawach, jak wykonanie sesji fotograficznej przez fotografa, czy napisanie chwytliwego opisu nieruchomości przez copywritera. To także szereg grafik, ikonografik, rzuty lokalu, filmy z drona, czy też profesjonalny home-staging. W naszym biurze, te wszystkie czynności są wykonywane przez profesjonalistów w swoich dziedzinach!

 

Agencja nieruchomości Toruń- a co możemy zrobić dla kupującego?

A co agencja nieruchomości Toruń DLN może zrobić dla strony kupującej nieruchomość? Tutaj wachlarz usług jest zupełnie odmienny, niż w przypadku strony sprzedającej. Otóż, stronie kupującej możemy zaoferować przede wszystkim pomoc w znalezieniu nieruchomości idealnie spełniającej jej wymagania. Oprócz tego, możemy zaoferować nieruchomości spod tak zwanej „lady”- czyli mieszkania, domy i lokale, które nigdy nie trafiły do publicznej publikacji, na przykład na portale ogłoszeniowe. Są to zarówno oferty w okazyjnych cenach, jak i nieruchomości, dla których właściciele zażyczyli sobie dyskretną sprzedaż- w obawie chociażby przed wścibskimi sąsiadami. Jeżeli zatem poszukujesz nieruchomości, której nie znajdziesz na portalach ogłoszeniowych- zgłoś się do nas!

 

Obsługa jednej czy dwóch stron transakcji?

Teoretycznie, pośrednik może obsługiwać w obrębie jednej transakcji zarówno sprzedającego, jak i kupującego. W naszym biurze nieruchomości jednak, obsługujemy wyłącznie jedną stronę transakcji. Uważamy, że to jedyne rozwiązanie dla agentów nieruchomości, którzy chcą faktycznie etycznie podejść do tematu usługi pośrednictwa. Często podczas całego procesu transakcji mogą się bowiem pojawić momenty, w których dojdzie do obiektywnego konfliktu interesów. Wówczas, pośrednik nie do końca wie, po której ze stron się opowiedzieć. Co powiedzieć, a czego nie mówić. Musi lawirować pomiędzy rozwiązaniami korzystnymi dla jednej ze stron, a niekorzystnymi dla drugiej. Dlatego właśnie, w naszym biurze obsługujemy w kontekście jednej transakcji tylko jedną ze stron- kupującego lub sprzedającego. Wynajmującego, lub najemcę. W takim układzie, możemy maksymalnie etycznie i skutecznie doradzić naszemu klientowi, bez obaw, że zbytnio przechylimy szalę korzyści na jego stronę. To właśnie między innymi dlatego klienci mają do nas zaufanie- bo wiedzą, że wynegocjujemy dla nich najlepsze warunki z możliwych.

 

Co jeszcze warto wiedzieć o obsłudze pośrednika?

Usługa pośrednictwa w naszym rozumieniu to nie tylko „gra do jednej bramki”. To także szereg benefitów, które sprawiają, że nasi klienci czują się naprawdę bezpiecznie. Mowa tu przede wszystkim o ubezpieczeniu od odpowiedzialności cywilnej pośrednika (OC), które w naszym biurze wynosi aż… dwieście tysięcy euro. Dlatego właśnie, nasi klienci mogą się czuć absolutnie bezpiecznie w kontekście przeprowadzanej transakcji. W naszym biurze stawiamy na maksymalne poczucie bezpieczeństwa- a polisa na 200 tysięcy euro z pewnością takie zapewnia.

 

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z usługi pośrednictwa w naszym wydaniu? Skontaktuj się pod numerem 605 567 484 i opowiedz nam, czego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym, czy sprzedającym nieruchomość- opowiedz nam o tym! A my dobierzemy idealnie pasujące rozwiązanie do Twojej sytuacji