Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Biuro nieruchomości Toruń

Biuro nieruchomości Toruń- co może dla Ciebie zrobić?

Klienci, którzy poszukują pomocy w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, z reguły wpisują w wyszukiwarkę frazę biuro nieruchomości Toruń. I z pewnością jest to jedna ze skuteczniejszych metod na poszukiwanie doświadczonego pośrednika! A co tak naprawdę może zrobić agent dla zarówno poszukującego nieruchomości do sprzedaży lub wynajęcia, jak i osoby chcącej sprzedać swoje mieszkanie czy dom? O tym wszystkich przeczytasz poniżej! Zapraszamy do lektury

 

Biuro nieruchomości Toruń- jakie usługi może Ci zaproponować, jeśli sprzedajesz lub wynajmujesz swoje mieszkanie lub dom?

Tak naprawdę, istnieje szereg usług, jakie biuro nieruchomości Toruń może Ci zaoferować, jeśli planujesz sprzedać, lub też wynająć swoją nieruchomość. Przede wszystkim, to pomoc w poszukiwaniu odpowiedniego klienta- takiego, który będzie w stanie zapłacić taką cenę za Twoje mieszkanie lub dom, jaką oczekujesz. W jaki sposób? Po pierwsze, profesjonalny pośrednik posiada relatywnie szeroką bazę klientów, do których może się zwrócić z zapytaniem o zainteresowanie ofertą Twojego mieszkania czy domu. Po drugie, agent zamówi dla Ciebie profesjonalną sesję zdjęciową, a jeśli będzie taka potrzeba- zorganizuje home staging, który polega na przygotowaniu nieruchomości do sprzedaży i podniesienie jej wartości rynkowej poprzez proste i niedrogie zabiegi.

 

Co jeszcze możesz zyskać współpracując z agentem?

Profesjonalna agencja przygotuje dla Ciebie także profesjonalne materiały reklamowe- rzuty, grafiki, wizualizacje, a także nakręci film marketingowy. Może to być zarówno film wewnątrz samego lokalu, jak i film przy użyciu kamery z drona. To z pewnością pozwoli podkreślić szereg zalet, które Twój lokal posiada, a w konsekwencji- sprawi, że uzyskasz najwyższą cenę z możliwych. Ponadto, dzięki jego zaangażowanym działaniu możesz skrócić czas oczekiwania na klienta nawet o kilka miesięcy! I to jest kolejna oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy- ponieważ znajdując szybciej kontrahenta do zawarcia umowy, zdecydowanie krócej musisz opłacać czynsz administracyjny do spółdzielni lub wspólnoty mieszkaniowej. A jak wiemy, szczególnie po podwyżkach w ostatnich latach, w perspektywie kilku miesięcy mówimy o kwotach liczonych w tysiącach złotych!

 

Biuro nieruchomości Toruń- obsługa klienta kupującego

Jeżeli chodzi zaś o klienta kupującego, biuro nieruchomości Toruń może zaproponować Ci przede wszystkim… poszukiwanie idealnej nieruchomości, która spełni Twoje wszystkie oczekiwania. Jeżeli dotychczas szukałeś mieszkania czy domu tylko na portalach ogłoszeniowych- czas to zmienić! Na portale trafia tylko ułamek najciekawszych ofert nieruchomości, bowiem te najciekawsze sprzedawane są w systemie off-market. Co to oznacza? To oznacza, że pośrednik przyjmując ciekawą, czy okazyjną ofertę, nawet nie umieszcza jej na portalach. Wystarczy bowiem, że zadzwoni on do swoich klientów, którzy zlecili mu poszukiwanie nieruchomości, a z pewnością któryś z nich zainteresuje się ofertą, która jest sprzedawana w okazyjnej cenie.

 

A co ze stanem prawnym nieruchomości?

Jeżeli chcesz kupić mieszkanie lub dom, ale nie wiesz, jak zweryfikować stan prawny przed zakupem- zgłoś się do nas. Każda nieruchomość w naszym biurze przechodzi skrupulatny audyt prawny, który jest wykonywany już na etapie przyjmowania oferty do sprzedaży. Co to oznacza? To oznacza, że jeśli jakaś oferta figuruje w naszej bazie, to już dawno jej stan prawny został sprawdzony zweryfikowany. Masz zatem gwarancję, że wybierając dowolną nieruchomość z naszej bazy, trafiasz na mieszkanie czy dom z uregulowanym stanem prawnym. Jeżeli zaś poszukujemy dla Ciebie nieruchomości spoza naszej bazy ofert- weryfikacja ta następuje niezwłocznie po wstępnym zainteresowaniu przez Ciebie konkretnym mieszkaniem czy domem.

 

Obsługa kupującego, sprzedającego, czy obu stron transakcji?

Wśród pośredników od lat toczone są sporo apropo tego, czy pośrednik powinien obsługiwać jedną, czy obie strony tej samej transakcji. Pojawiają się w takich sytuacjach dyskusje na temat tego, do czyjej „bramki” gra pośrednik- sprzedającego czy kupującego. Wynajmującego, czy najemcy. I są to jak najbardziej słuszne obawy klientów- dlatego też, w naszym biurze obsługujemy zawsze tylko jedną stronę transakcji. Niezależnie zatem od tego, czy obsługujemy wyłącznie stronę kupującą, czy sprzedającą- klient ma zawsze pewność, że zrobimy wszystko, aby transakcja przebiegła na najlepszych dla niego warunkach.

 

Co może Ci zapewnić profesjonalny pośrednik w obrocie nieruchomościami?

Jak widać, istnieje szereg usług, które może Ci zaproponować profesjonalny agent nieruchomości. Jeżeli zatem posiadasz mieszkanie lub dom do sprzedaży, ale nie chcesz się tym zajmować- zgłoś się do nas. Niezależnie od tego, czy przebywasz w dowolnym miejscu w kraju, czy też za granicą- pomożemy Ci w korzystnej dla Ciebie transakcji. Jeśli zaś poszukujesz nieruchomości, przyjdź do nas, a otrzymasz dostęp do nie publikowanych nigdzie ofert nieruchomości. To pozwoli Ci zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych na jednej transakcji!