Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Dla biur nieruchomości

zwiększ osiągane zyski, popraw rozpoznawalność marki i zyskaj wizerunek eksperta

Chcesz, żeby Twoje biuro nieruchomości zwiększyło swoją rozpoznawalność i uznanie na rynku? A może potrzebujesz pomocy w budowaniu marki osobistej? Niezależnie od tego, czego potrzebujesz- skontaktuj się, a opowiem Ci, co mogę dla Ciebie zrobić.

Prowadzenie social mediów + blog

Absolutnie podstawowym elementem  budowania marki osobistej, jest odpowiednie prowadzenie social mediów i systematyczna publikacja eksperckich treści. Możesz te czynności zlecić mi- a ja zadbam o to, aby klienci dostrzegli Twój profesjonalizm.

Materiały sprzedażowe

Chciałbyś mieć wyjątkowe, zachęcające do zakupu materiały sprzedażowe, foldery, czy wizualizacje? A może nie jesteś nie do końca jesteś zadowolony z materiałów przygotowanych przez agencję reklamową? Skontaktuj się z profesjonalistami, którzy przygotują materiały sprzedażowe dedykowane właśnie biurom nieruchomości.

Artykuły sponsorowane do portali internetowych i prasy

Chciałbyś zaistnieć w portalach internetowych, tudzież w bardziej tradycyjnej, lokalnej formie- gazetach? Nie ma problemu. Napiszę dla Ciebie poczytną i przyciągającą klientów treść, a ubrane w ciekawe i nietuzinkowe historie artykuły wyróżnią Cię na tle całej Twojej konkurencji.

Szkolenia dla pracowników

A może interesują Cię szkolenia dla pracowników? Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność sprzedażową swoich agentów, nauczyć ich pozyskiwać umowy z klauzulą wyłączności, czy też budować wizerunek eksperta- w tym też mogę Ci pomóc.

Konsultacje i doradztwo

A może jest coś, czego nie ma powyżej, ale chciałbyś uzyskać na rozmaite kwestie świeże spojrzenie? Tak to czasami bywa, że kiedy zespół zbyt intensywnie głowi się nad danym problemem, może nawet nie zauważyć, że najprostsze rozwiązanie leży tuż przed nosem!

Copywriting dla biura nieruchomości- w czym może pomóc pośrednikowi?
Licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami- czy jest konieczna?
Jak zostać agentem nieruchomości? Poznaj najważniejsze informacje