Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Dla Inwestorów

Doradztwo i usługi

Nieruchomości od kilku lat stały się jedną z głównych gałęzi inwestycyjnych, w których Polacy lokują swoje oszczędności. Jednak z każdą inwestycją immanentnie związane jest pojęcie „ryzyka”. Dzięki mojej pomocy, zminimalizujesz je i uzyskasz najwyższą opłacalność podejmowanych decyzji.

Doradztwo inwestycyjne

Doradzę, jak inwestować, aby zarobić na konkretnej nieruchomości jak najwięcej. Na co zwracać uwagę podczas zakupu inwestycyjnego, a także jak przebiega cały skomplikowany proces adaptacji nieruchomości do konkretnego celu inwestycyjnego. Jeżeli myślisz o wynajmie nieruchomości, podpowiem jak maksymalizować zyski z czynszów, a także jak ustrzec się przed nieuczciwymi najemcami.

Wyszukiwanie okazji inwestycyjnych

Jeżeli chciałbyś zacząć zarabiać, okazyjnie nabywając mieszkania do dalszej odsprzedaży- dobrze trafiłeś. Doradzę, jak znaleźć mieszkanie poniżej ceny rynkowej, jak relatywnie tanio je wyremontować, a także co zrobić, aby finalnie uzyskać z niego jak największy zysk.

Kompleksowa obsługa

Najpierw znajdę dla Ciebie okazję inwestycyjną, pomogę w formalnościach zakupowych, a następnie zorganizuję ekipę remontową, która odmieni Twoje nowe mieszkanie. Na koniec, sprzedam lub wynajmę Twoją nieruchomość- wraz z ewentualnym zarządzaniem najmem.

university-g628579358_1920
Na co zwrócić uwagę kupując mieszkanie na wynajem dla studentów?
graph-g31d475acc_1280
Jakie są najlepsze sposoby na inwestowanie w nieruchomości? Część 1.
business-g077b76d7f_1920
Najem okazjonalny mieszkania- czym jest i czy warto z niego skorzystać?