Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Dla deweloperów

Najlepsze rozwiązania dla branży deweloperskiej

Pracując przez lata w jednej z największych firm deweloperskich w Polsce, nabyłem niezbędną wiedzę do wspomagania deweloperów w ramach działalności doradczej i eksperckiej. Poniżej znajdziesz wszystkie rzeczy, którymi mogę wesprzeć sprzedaż Twoich inwestycji.

Marketing + biuro sprzedaży

Jeżeli wolisz, żeby marketingiem i sprzedażą zajęli się profesjonaliści- nie ma sprawy! Ty zajmij się formalnościami, projektowaniem i nadzorowaniem budowy- czyli tym, co deweloperzy robią najlepiej. Ja ze swoim zespołem zajmiemy się również tym, co robimy najlepiej- czyli przygotowaniem marketingu idealnie trafiającego do odbiorcy, a także sprzedażą i obsługą posprzedażową. Na życzenie uruchomimy także biuro sprzedaży przy samej budowie. Jeżeli jednak interesuje Cię typowa usługa pośrednictwa- również pomożemy!

Prowadzenie social mediów + blog

Prawdopodobnie nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego, jak wielu klientów jest zainteresowanych Twoimi mieszkaniami czy domami. Najczęściej jednak oni po prostu nie wiedzą, że istniejesz i że Twój produkt spełnia ich oczekiwania. Musisz ich o tym poinformować! Zleć prowadzenie social mediów profesjonalistom, a także stwórz z naszą pomocą firmowego bloga, który stanie się Twoją wizytówką i zachęci potencjalnych klientów do zakupu.

Materiały sprzedażowe

Chciałbyś mieć wyjątkowe, zachęcające do zakupu materiały sprzedażowe, foldery, czy wizualizacje? A może nie jesteś nie do końca jesteś zadowolony z materiałów przygotowanych przez agencję reklamową? Skontaktuj się z profesjonalistami, którzy przygotowują materiały sprzedażowe dedykowane właśnie inwestycjom deweloperskim.

Artykuły sponsorowane do portali internetowych i prasy

Chciałbyś zaistnieć w portalach internetowych, tudzież w bardziej tradycyjnej, lokalnej formie- gazetach? Nie ma problemu. Napiszemy dla Ciebie poczytną i przyciągającą klientów treść, a ubrane w ciekawe i nietuzinkowe historie artykuły wyróżnią Cię na tle całej Twojej konkurencji.

Szkolenia dla pracowników

A może interesują Cię szkolenia dla pracowników? Jeśli chcesz zwiększyć skuteczność swojego zespołu sprzedażowego, albo nauczyć swoich marketingowców, jak przygotować skrupulatny i skuteczny plan marketingowy- w tym też możemy Ci pomóc. Szkolenia prowadzone przeze mnie przypominają indywidualne konsultacje, w ramach których przekazuję Ci wszystko, co wiem o marketingu nieruchomości.

Konsultacje i doradztwo

A może jest coś, czego nie ma powyżej, ale chciałbyś uzyskać na rozmaite kwestie świeże spojrzenie? Tak to czasami bywa, że kiedy zespół zbyt intensywnie głowi się nad danym problemem, może nawet nie zauważyć, że najprostsze rozwiązanie leży tuż przed nosem!

people-g46691aae3_1920
Właściciel biura czy szeregowy pracownik- z kim współpraca będzie dla Ciebie korzystniejsza?
content-marketing-g30ed375a6_1920
Content marketing w branży deweloperskiej. Co to jest i czy ma to biznesowy sens?
hand-gce062fa8e_1920
Czy warto promować swoją inwestycję na targach mieszkaniowych?