Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

O mnie

Najważniejsze informacje o moim doświadczeniu

DLN Nieruchomości

O mnie

Jakie doświadczenie posiadam?

Przez dekadę mojej przygody z nieruchomościami zdobywałem doświadczenie na największych rynkach w Polsce- między innymi we Wrocławiu i Poznaniu, choć niewątpliwie najdłużej związany jestem z malowniczym Toruniem.


Pracowałem zarówno jako pośrednik w obrocie nieruchomościami, zarządca nieruchomości, a także jako dyrektor ds. marketingu w jednej z największych firm deweloperskich w Polsce. Dziś, prowadzę własne biuro nieruchomości oraz agencję marketingową i doradzam zarówno klientom indywidualnym, inwestycyjnym, jak i deweloperom czy biurom nieruchomości.

Skąd czerpię wiedzę?

W 2016 roku uzyskałem licencję pośrednika, a rok później licencję zarządcy nieruchomości. Ponadto, systematycznie uczestniczę w szkoleniach zarówno stricte nieruchomościowych, jak i marketingowych.


Wszystko po to, aby klienci mieli zapewnioną usługę faktycznie wyróżniającą się na ogólnopolskim rynku. A także po to, aby szkoląc własnych podopiecznych mieć pewność, że dostają najlepszą i najbardziej aktualną wiedzę z możliwych.

Obsługa marketingowa

Podmioty związane z rynkiem obsługuję nie tylko w ramach działalności okołonieruchomościowej, ale i marketingowej. Wraz z zespołem świadczę kompleksowe usługi marketingowe dla deweloperów, biur nieruchomości i inwestorów. Pozyskujemy klientów, budujemy marki osobiste i lejki sprzedażowe, zwiększamy rozpoznawalność firm. I sprawiamy, że nasi klienci… po prostu zarabiają więcej.

Doświadczenie w branży gwarancją efektów

Meandry marketingu internetowego są mi i mojemu zespołowi znane, jak mało komu. W połączeniu z doświadczeniem stricte nieruchomościowym, daje to maksymalnie skuteczną mieszankę wiedzy merytorycznej i najnowszych zdobyczy w dziedzinie marketingu nieruchomości.

Sprzedanych nieruchomości
0 +
Napisanych artykułów prasowych i blogowych
0 +
Specjalistów w zespole
0
Odbytych szkoleń
0 +


Doświadczenie i etyka pracy

Przez lata swojej pracy, sprzedałem setki nieruchomości, skomercjalizowałem tysiące metrów kwadratowych powierzchni biurowych, a także obsługiwałem wielomilionowe inwestycje deweloperskie.


Dziś, obsługuję zarówno lokalne firmy, jak i największe podmioty w Polsce. Oprócz fachowej obsługi klientów, zależy mi także na promowaniu profesjonalnego i etycznego standardu pracy w zawodach związanych z obrotem nieruchomościami. Dlatego też, pośrednicząc w sprzedaży nieruchomości moich klientów, zawsze obsługuję wyłącznie jedną stronę transakcji.

 


Badania rynkowe

Oprócz obsługi rynku nieruchomości, realizuję się również jako jego badacz. Napisałem obszerną pracę naukową na temat polityki mieszkaniowej w Polsce, która jest dostępna fragmentarycznie na moim blogu.

Zapraszam zatem do lektury w zakładce „blog”- miejscu, w którym lata edukacji akademickiej, zasoby kreatywności i zdobyta wiedza przeplatają się z doświadczeniem setek sprzedanych nieruchomości.