Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Skup mieszkań- cała Polska

Sprzedaj swoją nieruchomość za jak najwyższą cenę w ekspresowym tempie!

Nasz skup nieruchomości oferuje profesjonalną pomoc przy pozbyciu się problemu, jaki wiąże się ze sprzedażą mieszkań. Teoretycznie, możesz oczywiście próbować sprzedawać nieruchomość na własną rękę. Tylko, że wtedy nierzadko na kupca trzeba będzie poczekać nierzadko tygodniami, jeśli nie miesiącami- tym bardziej, jeśli wspiera zakup mieszkania środkami kredytowymi. Cała procedura wówczas może potrwać wiele tygodni, a jej efekt bywa niepewny. Uniknij niepotrzebnych rozczarowań i skorzystaj z naszego skupu nieruchomości za gotówkę!

Skup nieruchomości- kiedy najczęściej pomagamy klientom?

Najczęściej, klientami naszego skupu nieruchomości są osoby, którym zależy na szybkim, wręcz ekspresowym sprzedaniu swojego mieszkania. I tutaj mówimy o co najmniej kilku, charakterystycznych grupach. Po pierwsze, są to osoby, które z jakiegoś powodu muszą relatywnie szybko opuścić swoje obecne miejsce zamieszkania. Wynika to chociażby z faktu znalezienia nowej pracy i przeprowadzką, czy też zmianami w życiu prywatnym. Drugą kategorią osób są wszyscy ci, którzy na przykład otrzymali mieszkanie w spadku, a na stałe mieszkają poza granicami Polski. Takim osobom zależy na jak najszybszym sfinalizowaniu transakcji i jak najmniejszej liczbie formalności. I w takich właśnie przypadkach oferujemy skup mieszkań za gotówkę.

Mieszkania zadłużone a szybka sprzedaż nieruchomości.

Drugą grupą klientów, która trafia do naszej firmy, są wszyscy ci, którzy borykają się z zadłużeniem swoich lokali mieszkalnych. Tutaj sytuacja jest prosta- jeżeli mieszkanie jest zadłużone, należy robić w zasadzie wszystko, aby nie trafiło ono na licytację komorniczą. Należy sobie bowiem powiedzieć uczciwie- licytacja komornicza oznacza przede wszystkim relatywnie spore straty finansowe. Po pierwsze dlatego, że nigdy nie wiemy, za ile nasz lokal zostanie sprzedany. Po drugie zaś, komornik z uzyskanej kwoty potrąci znaczące wynagrodzenie. Może się zatem okazać, że finalnie kwota, która zostanie przeznaczona na spłatę długu będzie znacznie mniejsza, niż kwota, którą uzyskalibyśmy sprzedając lokal w skupie mieszkań z gotówkę.

Skup mieszkań z wadą prawną​

Kiedy rozmawiamy o tym, jakie mieszkania skupujemy od naszych klientów, nie można zapomnieć o mieszkaniach z wadą prawną. Są to nierzadko nieruchomości, które odstraszają potencjalnych kupców z powodu zawiłości prawnych, których rozwiązanie stoi przed nowym nabywcą. Nam, tego typu wyzwania są niestraszne- przeprowadziliśmy setki transakcji na rynku pierwotnym i rynku wtórnym, dzięki czemu posiadamy doświadczenie i wiedzę niezbędną do kupowania mieszkań z wadą prawną. Niezależnie zatem od tego, czy Twoja nieruchomość obciążona jest służebnością, umową dożywocia czy jeszcze inną wadą prawną, która sprawia, że nikt nie jest zainteresowany Twoim mieszkaniem- zgłoś się do nas. ​

Skup nieruchomości- ile trwa przeprowadzenie transakcji?

Kolejną zaletą korzystania ze skupu nieruchomości jest oczywiście bardzo szybko przeprowadzona transakcja. Dzięki naszemu skupowi jesteś w stanie otrzymać gotówkę do ręki lub na konto dosłownie… na drugi lub trzeci dzień od wykonania telefonu do naszej firmy! Błyskawicznie znajdziemy się u Ciebie, ustalimy cenę sprzedaży mieszkania i zaczniemy organizować transakcję. Całość trwa dosłownie kilka dni- i dlatego również warto rozważyć skorzystanie z naszego skupu mieszkań.

A co z dokumentami niezbędnymi do przeprowadzenia transakcji?

Każdorazowo, wszelkie dokumenty niezbędne do przeprowadzenia transakcji organizujemy samodzielnie, bez Twojego udziału. Nie musisz odwiedzać urzędów, zamawiać poszczególnych dokumentów, a następnie ich odbierać. Nie musisz ich sprawdzać, weryfikować i analizować. Wszystko organizujemy za Ciebie, a jedynym obowiązkiem, jaki Cię czeka, to wizyta u notariusza i podpisanie aktu notarialnego. Tego samego dnia otrzymasz pieniądze za sprzedaną nieruchomość, które wydasz w dowolny sposób, realizując cele, plany i marzenia.

Jak przebiega współpraca z naszym skupem nieruchomości?

Tak naprawdę, współpraca z nami przebiega na bardzo prostych, jasnych i klarownych zasadach. Pierwszym krokiem do sprzedaży nieruchomości z zyskiem, jest oczywiście kontakt telefoniczny. Opowiesz nam wówczas o tym, jaką nieruchomość planujesz sprzedać. Następnie, umówimy się na spotkanie, aby dokonać oględzin nieruchomości i zaproponować Ci jak najwyższą cenę za Twoje mieszkanie. Jeżeli warunki finansowe będą satysfakcjonujące dla obu stron, możemy śmiało rozpoczynać kompletowanie dokumentów, a także umawianie wizyty u notariusza. Nierzadko zdarza nam się całą procedurę zamykać w ciągu dosłownie 1-2 dni, po których to otrzymujesz gotówkę za swoją nieruchomość!

Podsumowanie

Jak widać, ze współpracy z naszym skupem nieruchomości związane są same korzyści. Jeżeli zatem jesteś zainteresowany ekspresową transakcją i chcesz mieć gotówkę nawet na drugi dzień na koncie- zadzwoń do nas, umówimy się na spotkanie i omówimy wszelkie kwestie, które są niezbędne do szybkiej sprzedaży mieszkania.

Obsługiwane miasta:
Pomorskie: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Trójmiasto, Malbork, Tczew, Kwidzyn
Kujawsko-pomorskie: Toruń, Bydgoszcz, Grudziądz, Stolno