Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

NIERUCHOMOŚCI
PREMIUM

DOWIEDZ SIĘ, JAK w DLN
SPRZEDAJEMY nIERUCHOMOŚCI
SEGMENTU PREMIUM

Nieruchomości segmentu premium

To rynkowa nisza, którą z sukcesami zagospodarowaliśmy
premium

Sprzedaż nieruchomości premium wymaga podejścia premium

Sprzedaż nieruchomości segmentu premium wymaga czegoś więcej, niż „zwykłej” agencji nieruchomości. „Zwykłe” agencje nieruchomości z reguły nie zrobią nic poza tym, co mógłbyś zorganizować samodzielnie- czyli sesja zdjęciowa, krótki opis i umieszczenie ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych.

W segmencie premium potrzeba zdecydowanie większej inicjatywy i konkretnych działań.

Co będzie potrzebne?

Potrzebne są zdecydowanie bardziej zaawansowane narzędzia promowania ofert nieruchomości segmentu premium. W tym kontekście, praca agencji nieruchomości przypomina bardziej pracę agencji kreatywnej czy reklamowej- która dzięki najnowszym zdobyczom z dziedziny marketingu, jest w stanie dotrzeć do osób, które są w stanie nabyć nieruchomości za wiele milionów złotych.

I tym właśnie zajmuję się ze swoim zespołem. Bo jedna osoba, to zdecydowanie za mało- do sprzedaży nieruchomości segmentu premium potrzeba całego sztabu ludzi, w którym każdy ma jasną, precyzyjnie określoną rolę.

Nasze doświadczenie

I mogę się rozpisywać, jak znaleźliśmy idealnie pasujących dla siebie partnerów do budowy jednej z największych instalacji fotowoltaicznych w Polsce. Mogę mówić o tym, jak skutecznie wspomagaliśmy sprzedaż apartamentów premium nad Adriatykiem, czy też najdroższe lokale inwestycyjne nad polskim wybrzeżem. Albo jak pomogliśmy inwestorowi upłynnić całą, zrewitalizowaną kamienicę na południu Polski czy sfinalizować transakcję kilkuset mieszkań dla zagranicznego funduszu inwestycyjnego.

A co konkretnie możemy dla Ciebie zrobić?

Możemy to zrobić zarówno korzystając z najnowszych zdobyczy z dziedziny marketingu- tak, że dowie się o tym cała Polska. Z drugiej strony, jeśli jest takie życzenie Klienta- doprowadzamy do sprzedaży dyskretnie i bez niepotrzebnego szumu.

To Ty wybierasz, a my robimy swoje. A że znamy się na swoim fachu, możemy Ci zaproponować:

Content Marketing, SEO, Google ADS, Facebook ADS Konkretny Performance Marketing, Copywriting

Od project managerów, poprzez grafików, copywriterów, specjalistów od Social Media i Performance Marketingu, a także SEOwców czy link builderów. Nad promocją Twojej oferty będzie pracował cały sztab ekspertów

którzy bez jakiegokolwiek niepotrzebnego szumu nabywają nieruchomości za miliony złotych

Służące do profilowania klientów premium. I skuteczne metody dotarcia do nich

Jakie są korzyści i co nasz wyróżnia?

To są rzeczy, których nie robi żadna agencja nieruchomości w Polsce. W segmencie premium bowiem, potrzebne jest połączenie najnowszych zdobyczy z dziedziny marketingu, z ugruntowaną wiedzą o nieruchomościach.

To branżowa nisza, którą od kilku lat z sukcesami zagospodarowaliśmy. Możemy pomóc w sprzedaży nieruchomości także i Tobie.

Masz pytania? Umów się na rozmowę telefoniczną i porozmawiajmy o Twojej nieruchomości premium.

Poznaj moich zadowolonych klientów

Rekomendacje