Biuro nieruchomości Toruń. Agencja nieruchomości Toruń. Marketing nieruchomości

Biuro nieruchomości Grudziądz

Biuro nieruchomości Grudziądz- dowiedz się, co możesz zyskać!

Biuro nieruchomości Grudziądz to z pewnością jedno z częściej wpisywanych haseł w przeglądarkę przez osoby, które potrzebują pomocy przy sprzedaży, zakupie czy wynajmie nieruchomości. Nie powinno to nikogo dziwić- wiele osób chce skorzystać z pomocy profesjonalistów w momencie kiedy podjęto decyzję o sprzedaży czy zakupie nieruchomości. To jedne z najważniejszych decyzji w życiu- i warto je podjąć przy wsparciu profesjonalnego doradcy. A co tak naprawdę może zrobić dla klientów pośrednik w obrocie nieruchomościami? Sprawdź poniżej i przekonaj się, co możesz zyskać!

 

Biuro nieruchomości Grudziądz- obsługa klienta kupującego

Pierwszą z usług, jaką może zapewnić biuro nieruchomości Grudziądz DLN, to oczywiście obsługa klienta kupującego mieszkanie, dom czy działkę. Osoby poszukujące mieszkania czy domu do zakupu z pewnością chciałyby mieć kogoś, kto etycznie doradzi im podczas całego procesu zakupu. I nie chodzi tu tylko o zwrócenie uwagi na pewne niuanse nieruchomościowe, takie jak chociażby kwestie związane z układem lokalu. To także pomoc w weryfikacji stanu prawnego nieruchomości- tak, aby zakup był faktycznie bezpieczny. I aby nabyć mieszkanie czy dom ze stuprocentowo uregulowanym stanem prawnym. Nie chcemy przecież nabyć lokalu ze służebnością czy innym obciążeniem!

 

Co jeszcze możemy zaproponować klientowi poszukującemu nieruchomość?

Oprócz pomocy w weryfikacji stanu prawnego, możemy także dostarczyć kupującemu szereg ofert niepublikowanych na portalach ogłoszeniowych. Są to tak zwane oferty „spod lady”- czyli mieszkania i domy, do których mają dostęp wyłącznie klienci biura. Często bowiem się zdarza, że sprzedający nie chcą robić przysłowiowego „szumu” wokół sprzedaży nieruchomości- na przykład w obawie przed wścibskimi sąsiadami. W takim przypadku, przekazują nieruchomość do sprzedaży właśnie agencji- a pośrednik ma za zadanie znaleźć klienta zainteresowanego nieruchomością. I dlatego właśnie, korzystając z naszych usług, masz dostęp do szeregu ofert, które się na portalach po prostu nie pojawią. Oprócz tego, nasza agencja może Ci pomóc we wszelkich formalnościach związanych ze sprzedażą! Jeżeli zatem jesteś zainteresowany tym, aby znaleźć nieruchomość w okazyjnej cenie, a także z pewnością i gwarancją stanu prawnego nieruchomości- zgłoś się do nas.

 

Biuro nieruchomości Grudziądz- obsługa strony sprzedającej

A co profesjonalny pośrednik w obrocie nieruchomościami może zaproponować klientowi sprzedającemu mieszkanie czy dom? Tutaj, wachlarz usług jest również bardzo szeroki. Począwszy od sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości, na kompleksowej pomocy w sprzedaży kończąc! A po co pośrednik sprawdza stan prawny już na etapie przyjmowania oferty do sprzedaży? Otóż po to, że w momencie, kiedy znajdzie się klient kupujący, któremu zależy na czasie- dokumenty muszą być zawczasu przygotowane. Często klienci kupujący nieruchomości są zapracowani, wyjeżdżają, podróżują- i nie mają czasu na kilkutygodniowe oczekiwania na skompletowanie dokumentów. Dlatego właśnie, dokumenty powinny być gotowe i sprawdzone odpowiednio wcześniej! Nie chcesz przecież mieć sytuacji, w której klient oferujący idealnie interesującą Cię kwotę, nagle się wycofuje, bo Ty nie masz skomplementowanej na czas dokumentacji!

 

A co jeszcze może zrobić profesjonalny agent dla klienta sprzedającego?

Oprócz zweryfikowania (odpowiednio wcześnie!) dokumentacji nieruchomości, pośrednik może także przygotować szereg materiałów sprzedażowych, dzięki którym sprzedasz swoją nieruchomość szybciej i za wyższą cenę! To nie tylko profesjonalna sesja zdjęciowa czy opis nieruchomości napisany przez copywritera. To także wizualizacje, spacer wirtualny 3D, ujęcia z drona, a także ikonografiki, grafiki i rzuty lokalu. Oprócz tego, mówimy tu o najnowszych zdobyczach z dziedziny marketingu- Google ADS, Facebook ADS i szeregu innych metodach promowania nieruchomości. To wszystko sprawia, że nasza usługa faktycznie wyróżnia się na lokalnym rynku! Jeżeli zatem chcesz szybko i sprawnie sprzedać swoją nieruchomość- zgłoś się do nas. Pomagamy również we wszelkich formalnościach związanych z umową przeniesienia własności nieruchomości.

 

Obsługa jednej czy dwóch stron tej samej transakcji?

Warto dodać, że w naszym biurze nieruchomości obsługujemy wyłącznie jedną stronę tej samej transakcji. To oznacza, że zawsze „gramy do jednej bramki” i możemy zrobić dla swojego klienta maksymalnie dużo. Mogą się bowiem w trakcie przeprowadzenia procesu transakcji pojawić sytuacje, w której dojdzie do obiektywnego konfliktu interesów kupującego i sprzedającego nieruchomość. Dlatego właśnie, w naszym biurze obsługujemy wyłącznie jedną stronę transakcji. Wówczas, możemy naszemu klientowi doradzić maksymalnie korzystne dla niego rozwiązania, bez obawy, że działamy na szkodę drugiego klienta. Tylko w ten sposób agent nieruchomości może zagwarantować klientowi maksymalne zaangażowanie w wykonywaną usługę pośrednictwa!

 

Zainteresowany? Niezależnie od tego, czy sprzedajesz nieruchomość, czy też taką sprzedajesz- zgłoś się do nas! Pomożemy Ci w skutecznym przeprowadzeniu transakcji